Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Levitu biedēja doma par tautas vēlētu prezidentu

Levitam tauta nekad uzticību nav dāvājusi!

Eksprezidentam Egilam Levitam atbalsts sabiedrībā nebija, tāpēc viņu tik ļoti biedēja tas, ka Valsts prezidentu varētu ievēlēt tauta, norādīja Ventspils pilsētas domes deputāts Aivars Lembergs.

“Levits pateicās Latvijas tautai par kalpošanu prezidenta amatā. Atslēgas vārds – pateicas Latvijas tautai. Levits ir bijis deputāta kandidāts? Kaut pagastā, pilsētā, novadā, Saeimā, Eiropas Parlamentā? Nē. Neviens Latvijas pilsonis par viņu brīvās, demokrātiskās, aizklātās vēlēšanās nav balsojis. Levits melo – viņam tautas mandāts nekad nav bijis. Kam tad viņš ir kalpojis? Viņš skaidri pasaka – amatam un valdošai koalīcijai, kura aizgājusi vēstures mēslainē. Arī Levitam tur ir vieta, jo tauta uzticību viņam nekad nav dāvājusi,” uzsvēra Lembergs.

Tāpat viņš piebilda, ka Levitu vienmēr ir biedējusi iespēju, ka Valsts prezidentu varētu ievēlēt tauta. “Viņš baidījās, ka Latvijā varētu būt tautas vēlēts prezidents,” sacīja Lembergs.

Pats Lembergs ne reizi vien norādījis, ka atbalstītu tautas vēlētu prezidentu.

Tāpat viņš pauda viedokli, ka Valsts prezidenta vēlēšanas, kurās uzvarēja koalīcijas virzītais kandidāts Egils Levits, bija visnedemokrātiskākās prezidenta vēlēšanas Latvijas vēsturē, jo pirmo reizi balsojums bija atklāts, kas nozīmēja, ka partiju vadoņi varēja stingri kontrolēt savu partijas biedru balsojumu.

Foto: Valsts kanceleja


1,125 skatījumi

Un Tavas domas par šo?