Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kariņš paziņo par demisiju

Būs jauna valdība!

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) pirmdien paziņoja, ka atkāpsies no premjera amata. Viņš paziņoja, ka ceturtdien iesniegs Valsts prezidentam valdības demisiju.

“Es aicinu “Jauno Vienotību” izvirzīt jauno Ministru prezidenta amata kandidātu, no kā izriet, ka es nebūšu nākamais valdības veidotājs,” sacīja Krišjānis Kariņš.

Kariņš preses konferencē informēja, ka šo ceturtdien, 17. augustā, Valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam iesniegs valdības demisijas rakstu.

Viņš norādīja, ka pēc ilgstošām sarunām esot skaidrs, ka ”Apvienotais saraksts” (AS) un Nacionālā apvienība (NA) dara visu, lai bremzētu jebkuru mēģinājumu, lai ieviestu valdībā dinamiskāku darbu.

“Ja nevar rast dinamismu šajā valdībā, tad ir nepieciešama jauna valdība,” uzsvēra politiķis, piebilstot, ka nākamais premjera amata kandidāts spēs izveidot jaunu valdību, kas spēs nodrošināt valsts attīstību.

Līdz ar Kariņu demisionēšanu būs kritis viss Ministru kabinets, tādējādi paverot ceļu jaunas valdības izveidošanai ar “Jauno vienotību” (JV), Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) un “Progresīvajiem”.

Foto: Valsts kanceleja


1,062 skatījumi

Un Tavas domas par šo?