Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs norāda uz korupciju satiksmes ministra Linkaita saimniecībā

Iesniegtas vairākas sūdzības par autobusu pārvadājumu konkursa rezultātiem!

Valsts SIA “Autotransporta direkcijas” iepirkuma par transporta pārvadājumiem reģionālajos maršrutos pēc 2021. gada rezultāti ir absolūti neloģiski – tas liecina par acīmredzamu korupciju, žurnālistiem sacīja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Kā zināms, no “Autotransporta direkcijas” iepirkuma rezultātiem izriet, ka nākamo desmit gadu laikā pasažieriem sabiedrisko transportu nodrošinās uzņēmumi, kuriem ir vissliktākie autobusi, vismazākie nodokļu maksājumi un gana skandaloza reputācija.

Jau iepriekš Lembergs bija norādījis, ka, viņa ieskatā, tik absurdi zemas prasības reģionālo maršrutu autobusiem liecina, ka aiz tām stāv konkrēts pārvadātājs, kurš spēs piedāvāt viszemāko cenu un tādējādi uzvarēt iepirkumā.

“Ja runājam konkrēti par “Ventspils reisu”, tad viņi man iedeva datus un pamatojumus, ko viņi apstrīd – to, ko es lasu nolikumā, un to, kāds ir rezultāts, tur ir acīmredzama korupcija Linkaita saimniecībā, un tie rezultāti ir saistīti tikai ar koruptīvām darbībām,” uzsvēra Lembergs.

Lembergs norādīja uz to, ka iepirkuma rezultāti ir absolūti nelikumīgi un neloģiski. “Tur loģika ir tikai viena,” sacīja politiķis, liekot noprast, ka runa ir par finansiāli motivētu lēmumu.

Viņa ieskatā, prasības transporta pārvadājumiem reģionālajos maršrutos ir zemākas nekā “Ikarusiem” pirms 40 gadiem. “Tādēļ tur Jaunā konservatīvā partija šiverē ne pa jokam. Pelna naudu, kamēr vēl var,” piebilda Lembergs.

Foto: F64


1,852 skatījumi

Un Tavas domas par šo?