Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Linkaita vadībā Latvija zaudējusi 100 miljonus eiro

Atklājies, ka simt miljonu vērtais pieteikums nav atbilstoši noformēts!

Satiksmes ministrija pērn Eiropas Savienības Militārās mobilitātes fondam iesniedza vairāku projektu finansēšanas pieteikumus – lielākais no tiem bija par simt miljoniem eiro – tiltam pāri Daugavai pie Salaspils “Rail Baltica” ietvaros. Atklājies gan, ka simt miljonu vērtais pieteikums nav atbilstoši noformēts.

“Satiksmes ministrijas kļūdas dēļ “Rail Baltica”, tas nozīmē valsts, zaudē 100 miljonus eiro. Kāpēc zaudē? 100 miljonu vērtais pieteikums nav atbilstoši noformēts. Tāpēc mīnuss 100 miljoni. Jums rodas jautājums, kāpēc Latvija ne tikai nav sasniegusi Vāciju un Zviedriju, bet aizvien straujāk atpaliek no Lietuvas un Igaunijas? Tāpēc, ka viņi prot noformēt papīrus, bet Latvija neprot,” norādīja Ventspils pilsētas domes deputāts Aivars Lembergs.

“Kurš tad bija ministrs, kas tos papīrus sniedza un formēja? Linkaits no Jaunās konservatīvās partijas, ko vadīja Bordāns. Paldies Dievam, vēlētāji šos politiķus aizslaucījuši politikas kapsētā, bet par viņu darbību maksāsim mēs visi, nodokļu maksātāji. Būsim modri, kad izvēlamies par ko balsot,” pauda politiķis.


1,433 skatījumi

Un Tavas domas par šo?