Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Merķeļa ielā degušais hostelis jau iepriekš atradies policijas redzeslokā

Šo objektu diezgan regulāri apmeklējusi policija!

Rīgā, Merķeļa ielā 8, degušais objekts, kur dzīvību zaudēja astoņi cilvēki, jau iepriekš bijis policijas redzeslokā saistībā ar apreibinošu vielu lietošanu, žurnālistiem norādīja iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV).

Kā zināms, orīt plkst. 04.43 tika saņemts izsaukums uz Merķeļa ielu Rīgā, kur dega sešstāvu ēkas augšējā stāva dzīvoklis un jumts. Plkst. 08.03 ugunsgrēks tika lokalizēts. Degšanas platība 250 kvadrātmetri. Ugunsgrēkā izglābti deviņi cilvēki, kas bija cietuši un nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMPD) mediķiem. 24 cilvēki no ēkas tika evakuēti. Veicot dzēšanas darbus, ēkā atrasti astoņi bojāgājuši cilvēki.

Kā žurnālistiem atklāja Ģirģens, Merķeļa ielā degušais objekts jau iepriekš bijis policijas redzeslokā un vēl šogad februārī telpās nav ielaisti ugunsdzēsēji pārbaudes veikšanai.

Tāpat šo objektu diezgan regulāri apmeklējusi policija, jo tajā uzturējušās personas, kuras lietojušas alkoholu un narkotikas.

Notikušā aculieciniece Viktorija Latvijas Televīzijai apliecināja, ka pirms ugunsgrēka hostelī esot noticis iemītnieku konflikts.

Foto: F64


1,078 skatījumi

Un Tavas domas par šo?