Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Rīgā ugunsgrēkā hostelī gājuši bojā 8 cilvēki

Veicot dzēšanas darbus, ēkā atrasti astoņi bojāgājuši cilvēki!

Rīgā, ugunsgrēkā ēkā Merķeļa ielā 8, atrasti astoņi bojāgājuši cilvēki, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Šorīt plkst. 04.43 tika saņemts izsaukums uz Merķeļa ielu Rīgā, kur dega sešstāvu ēkas augšējā stāva dzīvoklis un jumts. Plkst. 08.03 ugunsgrēks tika lokalizēts. Degšanas platība 250 kvadrātmetri.

Ugunsgrēkā izglābti deviņi cilvēki, kas bija cietuši un nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMPD) mediķiem. 24 cilvēki no ēkas tika evakuēti. Veicot dzēšanas darbus, ēkā atrasti astoņi bojāgājuši cilvēki. Plkst. 08.03 ugunsgrēks tika lokalizēts un patlaban turpinās tā dzēšana.

Rīgas mērs Mārtiņš Staķis sociālajā tīklā “Twitter” norādījis, ka Merķeļa ielā notikusi šausmīga traģēdija: “Atbilstoši saņemtajai informācijai ēka ir valsts īpašums, ugunsgrēks notiek hosteļa telpās, vairums iesaistīto ārzemnieki. Uz notikuma vietu ir izsaukts RD autobuss, evakuēti 20 cilvēki.”

Publiski pieejamā informācija liecina, ka ēkas augšējā stāvā atrodas hostelis “Japanese Style Centrum”.

Notikušā aculieciniece Viktorija Latvijas Televīzijai apliecināja, ka ugunsgrēks izcēlies hostelī, kurā varētu būt bijuši vairāki desmiti cilvēku. Viņa pastāstīja, ka dzirdējusi sprādzienu. Pirms tam hostelī esot noticis iemītnieku konflikts.

Kriminālprocess sākts pēc Krimināllikuma nodaļas par noziedzīgiem nodarījumiem pret vispārējo drošību un sabiedrisko kārtību.


962 skatījumi

Un Tavas domas par šo?