Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Mūrniece par NBS pārtikas līgumu: Darīsim visu iespējamo, lai Latvijas valsts nekādus zaudējumus neciestu

Ir uzsāktas sarunas ar konkrēto uzņēmēju par līguma pārtraukšanu!

Nacionālo bruņoto spēku (NBS) pārtikas piegādes līgums, kurā uzvarēja uzņēmums “Zītari LZ”, ir jāpārtrauc uz valstij maksimāli izdevīgiem nosacījumiem, intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” uzsvēra aizsardzības ministre Ināra Mūrniece (NA).

Runājot par armijas pārtikas piegādes iepirkumu, Mūrniece sacīja: “Ejam uz priekšu ar šo līgumu un ir uzsākta sarunu procedūra ar konkrēto uzņēmēju par līguma pārtraukšanu. [..] Darīsim visu iespējamo, lai Latvijas valsts nekādus zaudējumus neciestu. Tas ir ļoti konkrēts mans uzstādījums.”

Tāpat Mūrniece norādīja, ka ir uzsāktas sarunas ar konkrēto uzņēmēju par līguma pārtraukšanu, taču viņa neatklāja detaļas, jo sarunu process ir konfidenciāls.

Savukārt runājot par Latvijas aizsardzību, Mūrniece sacīja: “Šobrīd Baltijas valstis ir paziņojušas par virzību uz 3 % no IKP. Polija paziņojusi ambiciozu mērķi – 5 % no IKP. Ir izpratne, ka NATO austrumu flangā aizsardzība ir ārkārtīgi būtiska. Pats galvenais, par ko iestājas Baltijas valstis, ir NATO sabiedroto spēku palielināšana šeit, mūsu reģionā,”

Bet runājot par to, kad Baltijas reģiona gaisa telpas patrulēšana varētu notikt no Latvijas, Mūrniece atzina, ka tas varētu notikt pavisam drīz: “Būs gaidāmi konkrēti paziņojumi jau šo svētdien. Kopā ar Igaunijas aizsardzības ministru plānojam nākt klajā ar lielāku paziņojumu.”

Foto: Saeimas kanceleja


936 skatījumi

Un Tavas domas par šo?