Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Krāslavas novadā no ezera izcelts bojāgājušais

No šī gada 19. maija plkst. 6.30 līdz 20. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 51 izsaukumu!

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 19. maija plkst. 6.30 līdz 20. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 51 izsaukumu – 24 uz ugunsgrēku dzēšanu, 16 uz glābšanas darbiem, bet 11 izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 17.27 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Mazo Rencēnu ielu Rīgā, kur autoservisa ēkā bija izcēlies ugunsgrēks. Notikuma vietā konstatēts, ka deg ēkas pirmais stāvs 120 m2 un otrais stāvs 120 m2 platībā, kā arī automašīnas un mopēds 20 m2 platībā. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 20.58.

Neilgi pirms astoņiem vakarā saņemts izsaukums uz Krāslavas novada Bērziņu pagastu, kur, pēc pieteicēja sniegtās informācijas, Osvas ezerā bija apgāzusies laiva ar diviem cilvēkiem. Izmantojot laivu, ugunsdzēsēji glābēji ezeru pārmeklēja un no ūdens izcēla vienu bojāgājušu cilvēku. Otra cilvēka meklēšanas darbi turpinājās gandrīz līdz pusnaktij, bet nesekmīgi. Šodien meklēšanas darbi turpināsies.

Pēcpusdienā Viskaļu ielā Jelgavā dega kūla un krūmi četru hektāru platībā.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros atkritumi konteinerā, kūla, niedres, meža zemsedze, bez uzraudzības atstāts ēdiens uz plīts, motorollers, dārza māja, kokmateriālu grēda un zaru kaudze.


1,110 skatījumi

Un Tavas domas par šo?