Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Nākamnedēļ gaisa temperatūra atkal sāks pazemināties

Gaidāms arī brāzmains vējš!

Valsts teritorijā nedēļas izskaņā un nākamās nedēļas sākumā sagaidāms nokrišņiem bagāts un brāzmains laiks. Turpinoties atkusnim, pastāv risks, ka ūdens līmenis upēs turpinās paaugstināties. Nākamas nedēļas otrajā pusē nokrišņu daudzums samazināsies un laiks kļūs aukstāks.

Piektdien būs lielākoties mākoņains laiks, no pēcpusdienas vietām Kurzemē skaidrosies. Gan naktī, gan dienā ir gaidāmi nokrišņi, lielākoties lietus, taču valsts austrumos vietām būs novērojams arī slapjš sniegs un sniegs, līdz ar to atsevišķos posmos ceļi var būt slideni. Pūtīs mērens līdz mēreni stiprs dienvidu, dienvidrietumu vējš, kas naktī un no rīta brāzmās sasniegs 15-19 m/s. Naktī uz piektdienu gaisa temperatūra būs 0…+5° robežās, vien pašos valsts austrumos būs zem 0° atzīmes.

Brīvdienas atnesīs lielākoties mākoņainu laiku. Sestdien palaikam līs, vietām austrumu rajonos būs novērojams arī slapjš sniegs. Naktī uz sestdienu centrālajos un austrumu rajonos veidosies migla, kas vietām saglabāsies arī dienas laikā. Lielākoties gaidāms lēns līdz mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš, kas piekrastē būs brāzmains. Svētdienas rītā Latvijas teritoriju no rietumiem sāks šķērsot plaša nokrišņu zona, kas līdzi atnesīs ilgstošu lietu, bet valsts austrumos arī slapju sniegu. Dominēs mērens līdz mēreni stiprs dienvidrietumu vējš, kas naktī pakāpeniski iegriezīsies no dienvidiem, dienvidaustrumiem un dienas laikā teritorijas lielākajā daļā valsts brāzmās sasniegs 15-18 m/s. Nedēļas nogalē gaisa temperatūra naktī un dienā pieturēsies +1…+6° robežās.

Nedēļas sākumā laika apstākļus turpinās noteikt ciklonu darbība. Mākoņains laiks saglabāsies, ka arī palaikam gaidāmi nokrišņi. Sākot ar otrdienu, gaisa temperatūrai naktīs noslīdot zem 0° atzīmes, lietu sāks nomainīt slapjš sniegs un sniegs. Pirmdien Kurzemē un piekrastes rajonos saglabāsies brāzmains dienvidu, dienvidaustrumu vējš, kas otrdien pakāpeniski sāks pierimt. Gaisa temperatūra dienas laikā pieturēsies +1…+5° robežās, taču naktīs sāks pazemināties zem 0° atzīmes. Pēc šī brīža prognozēm, nedēļas otrajā pusē sāks ieplūst aukstāks gaiss, līdz ar to gaisa temperatūra turpinās pazemināties.


1,070 skatījumi

Un Tavas domas par šo?