Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Nedēļas izskaņā būs vējains un nokrišņiem bagāts laiks

Arī nākamā darba nedēļa iesāksies ar mākoņainu laiku!

Šonedēļ laika apstākļus valstī turpina noteikt ciklons virs Skandināvijas, tomēr tā ietekme nedēļas beigās mazināsies. Tuvākās dienas būs vējainas un lietainas, saglabāsies rudenīgi laika apstākļi, bet, salīdzinot ar septembra sākumu, naktīs nebūs vēsāks par +5°.

Piektdien laika apstākļus turpinās noteikt ciklona dienvidaustrumu, dienvidu mala. Kā naktī, tā arī dienā laiks būs mākoņains, un daudzviet līs, vietām iespējams arī pērkona negaiss, vien brīžiem debesis skaidrosies. Pūtīs mēreni stiprs dienvidu, dienvidrietumu, jūras piekrastē arī rietumu vējš, kas piekrastes rajonos brāzmās sasniegs 15-17 m/s. Naktī gaiss atdzisīs līdz +8…+12°. Dienā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +12…+16°.

Sestdien laiks būs lielākoties apmācies, tomēr vietām starp tiem uzspīdēs saule. Jau svētdien ciklona, kas atrodas virs Skandināvijas, ietekme mazināsies, Latvijas rietumos mākoņu daudzums samazināsies, turpretī valsts austrumiem pietuvosies cits ciklons, kur līdz ar to saglabāsies mākoņains laiks. Brīvdienas vēl aizvien būs lietainas, tomēr pakāpeniski nokrišņu daudzums samazināsies, un svētdien līs jau vairs tikai atsevišķos rajonos. Turpinās dominēt mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš, jūras piekrastē tas pūtīs arī no rietumiem, sestdien naktī līča piekrastē saglabājoties brāzmās līdz 15 m/s. Svētdien vējš pierims. Šajās naktīs minimālā gaisa temperatūra būs +8…+13° robežās, bet dienās gaiss iesils līdz +12…+16°.

Nākamā darba nedēļa iesāksies ar mākoņainu laiku. Pirmdien naktī vietām, dienā daudzviet līs, tomēr nokrišņu daudzums būs mazāks nekā nedēļas izskaņā. Pūtīs mērens rietumu puses vējš, austrumos brāzmās līdz 15 m/s. Otrdien daudzviet gaidāms neliels lietus, bet nedēļas vidū vien nedaudz uzlīs atsevišķos rajonos. Nedēļas pirmajā pusē naktīs gaisa temperatūra gaidāma +6…+9° robežās, piekrastes rajonos būs siltāks, tur +9…+13°. Dienās gaiss iesils līdz +12…+16°.

Pēc šī brīža prognozēm, nākamās nedēļas izskaņā nokrišņi nav gaidāmi. Naktīs, vietām skaidrojoties debesīm, termometra stabiņš noslīdēs zem +5° atzīmes, bet dienās nebūs siltāk par +16°.


969 skatījumi

Un Tavas domas par šo?