Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Nedēļas izskaņā gaidāms lietus, savukārt nākamnedēļ – sauss un vēss laiks

Sākot no sestdienas, Latviju šķērsos vairākas nokrišņu zonas!

Tuvākajās dienās vēl saglabāsies silts laiks – gaiss dienas gaišajās stundās iesils līdz +21…+25°. Sākot no sestdienas, Latviju šķērsos vairākas nokrišņu zonas, kas daudzviet nesīs lietu, vietām iespējams arī pērkona negaiss. Jaunās nedēļas otrajā pusē, nokrišņiem mitējoties, Latvijā ieplūdīs aukstāka gaisa masa – naktīs un no rītiem gaidāmas salnas.

Piektdien būs daļēji mākoņains laiks. Debesīm skaidrojoties un pūšot lēnam vējam, nakts un rīta stundās daudzviet veidosies migla, tādēļ aicinām autovadītājus un citus satiksmes dalībniekus būt piesardzīgiem. Pastiprinoties ciklona ietekmei, sestdien mākoņu daudzums palielināsies un vietām gaidāms lietus, lokāli iespējams arī pērkona negaiss.

Naktī uz svētdienu teritorijai no dienvidrietumiem pietuvosies jauna nokrišņu zona, līdz ar to daudzviet gaidāms lietus. Nedēļas izskaņā gaisa temperatūra dienās sasniegs +20…+25°, piekrastē būs par dažiem grādiem vēsāks, bet naktīs termometra stabiņš noslīdēs līdz +9…+14° atzīmei.

Darba nedēļas sākumā vēl daudzviet gaidāmi nokrišņi. Pirmdien un otrdien diennakts tumšajās stundās gaiss vietām atdzisīs līdz +7…+11°, savukārt dienās nebūs siltāks par +14…+19°. No nedēļas vidus nokrišņi pakāpeniski mitēsies, pūšot lēnam ziemeļu puses vējam, Latvijā ieplūdīs aukstāka gaisa masa – nakts stundās termometra stabiņš vietām noslīdēs līdz +4…+7° atzīmei, gaidāmas arī salnas, savukārt diennakts gaišajā laikā nebūs siltāks par +13…+15°.


1,350 skatījumi

Un Tavas domas par šo?