Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Šonedēļ saglabāsies rudenīgi laika apstākļi, arī Zinību dienā vietām gaidāms lietus

Zinību dienā lietus gaidāms galvenokārt valsts austrumu daļā!

Pēdējās augusta dienās laiks būs samērā silts, vietām gaiss iesils līdz +20…+21°, savukārt nedēļas otrajā pusē pakāpeniski kļūs vēsāks, tāpat gaidāmas arī lietainākas un vējainākas dienas. Zinību dienā lietus gaidāms galvenokārt valsts austrumu daļā.

Jaunā darba nedēļa iesāksies ar mākoņainu laiku, tomēr brīžiem debesis skaidrosies un starp mākoņiem parādīsies arī saule. Ja pirmdien tikai vietām ir gaidāms neliels, īslaicīgs lietus, tad otrdien, pietuvojoties ciklonam no dienvidiem, daudzviet līs, dažviet iespējams arī pērkona negaiss. Dominēs lēns līdz mērens ziemeļaustrumu, ziemeļu vējš, līdz ar to atsevišķos rajonos naktī var veidoties migla un dūmaka. Otrdien vējš nedaudz pastiprināsies un dienā Kurzemes piekrastē brāzmās sasniegs 15-16 m/s. Pēdējās augusta dienas būs vissiltākās nākamās nedēļas griezumā. Naktī gaisa temperatūra būs +12…+15° robežās, savukārt dienā termometra stabiņš pakāpsies līdz +15…+21° atzīmei.

Zinību dienā jeb 1. septembrī laiks būs mākoņains, tomēr brīžiem uzspīdēs arī saule. Vietām, galvenokārt centrālajos un austrumu rajonos, pa laikam līs. Dominēs mērens ziemeļu, ziemeļrietumu vējš, kas naktī jūras piekrastē, bet dienā rietumu un centrālajos rajonos būs brāzmains. Naktī gaiss atdzisīs līdz +10…+15°, bet dienā gaisa temperatūra būs +16…+18°.

Pēc šī brīža prognozes arī nedēļas nogalē un brīvdienās vietām būs neliels, īslaicīgs lietus, vienīgi piektdien dienā lietus gaidāms teritorijas lielākajā daļā. Ceturtdien, kā arī brīvdienās dominēs mērens ziemeļrietumu, rietumu vējš, savukārt piektdien vējš pūtīs no rietumiem, dienvidrietumiem un brāzmās pastiprināsies līdz 15-19 m/s. Nedēļas otrajā pusē pakāpeniski kļūs vēsāks – naktīs gaisa temperatūra būs +8….+15°, dienu laikā +13…+17° robežās. Brīvdienās naktī termometra stabiņš vietām varētu noslīdēt zem +5° atzīmes, dažviet zāles virskārtā būs iespējama arī salnas veidošanās. Dienās nebūs siltāks par +15°.


1,376 skatījumi

Un Tavas domas par šo?