Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Nedēļas nogale būs nokrišņiem bagāta

Nākamās nedēļas sākumā laika apstākļi būs līdzīgi kā šonedēļ – pārsvarā mākoņains laiks ar nokrišņiem!

Tuvākajās dienās gaidāmi mainīgi laika apstākļi – lielākoties mākoņains un lietains laiks, atsevišķās dienās piekrastē gaidāms arī brāzmains vējš, bet gaisa temperatūra saglabāsies līdzīga kā nedēļas sākumā. Šīs nedēļas izskaņā Latvijas teritorijai pietuvosies ciklons, tādēļ vietām gaidāms arī sniegs.

Piektdien un sestdien debesis aizklās mākoņi un visā valsts teritorijā palaikam līs. Naktīs daudzviet veidosies migla, kas atsevišķos rajonos saglabāsies arī diennakts gaišajās stundās. Dominēs lēns līdz mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš, kas piektdien pēcpusdienā piekrastē pieņemsies spēkā un pūtīs mēreni stipri, brāzmās sasniedzot 15-16 m/s; tas pierims vien sestdien dienā. Naktīs gaisa temperatūra pazemināsies līdz +1…+4°. Piektdien dienā gaiss iesils līdz +3…+6°, bet sestdien būs par dažiem grādiem siltāk.

Naktī uz svētdienu Latvijas teritorijai pietuvosies jauns aktīvs ciklons, kas visas dienas garumā nesīs lietu un slapju sniegu, galvenokārt austrumu daļā, arī sniegu, līdz ar to vietām izveidosies neliela sniega kārtiņa. Nakts laikā gaisa temperatūra pazemināsies līdz -1…+3°, bet dienā gaiss jau atkal iesils līdz +3…+8°.

Nākamās nedēļas sākumā laika apstākļi būs līdzīgi kā šonedēļ – pārsvarā mākoņains laiks ar nokrišņiem. Minimālā gaisa temperatūra nakts stundās gaidāma -3…+3° robežās, bet dienas laikā +4…+9°, turpmākās dienas tā turpinās paaugstināties.


2,041 skatījumi

Un Tavas domas par šo?