Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Nedēļas nogalē jau gaidāmi ziemai raksturīgi laikapstākļi – noturīgs sals un bieži snigs

Nākamajā nedēļā visā Latvijā pieturēsies sals!

Nedēļas nogalē Latvijā ieplūdīs aukstāks gaiss un gaidāmi ziemai raksturīgi laika apstākļi. Mākoņu kopumā debesīs joprojām būs daudz.

Daudzviet Latvijā brīžiem gaidāms sniegs, piekrastē arī slapjš sniegs un lietus. Dominēs lēns līdz mērens ziemeļu puses vējš.

Sestdien naktī termometra stabiņš noslīdēs līdz -2…-7°, piekrastē ap 0°, dienā būs vien par kādu grādu siltāks. Svētdien naktī gaiss atdzisīs mazliet vairāk, jau līdz -6…-11°, piekrastē -2…-6°. Diennakts gaišajās stundās maksimālā gaisa temperatūra būs -3…-8° robežās, Kurzemē -1…-3°. Gaisa temperatūrai esot ap 0° vai negatīvai, uz ceļiem var veidoties apledojums!

Nākamajā nedēļā visā Latvijā pieturēsies sals, kā arī pastāv varbūtība, ka nākamās nedēļas sākumā Latviju no dienvidaustrumiem sasniegs jauns ciklons, kas visā valstī nesīs snigšanu, kā arī brāzmainu ziemeļu vēju. Šis ciklona ietekmē sniega segas biezums var palielināties par 10-15 centimetriem.

Arī nedēļas turpinājumā vismaz kādā no Latvijas daļām snigšana gaidāma katru dienu. Gaisa temperatūra gan diennakts tumšajā, gan gaišajā laikā būs -3…-10° robežās, vienīgi par kādu grādu būs siltāks piekrastē.


1,056 skatījumi

Un Tavas domas par šo?