Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Politiskie spēki koncentrējas uz Lembergu, kaut gan vajadzētu pievērst uzmanību problēmām valdības darbā

Problēmas ir darba saturā, nevis Lembergā!

Problēmas ir darba saturā, nevis Lembergā – runājot par politiķu un žurnālistu paniku saistībā ar iespējamo koalīcijas paplašināšanu, sacīja partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Kā zināms, pēdējo nedēļu laikā arvien aktīvāk medijos un politiskajās aprindās pieminēts arī Lemberga vārds – runāts gan par iespējamo koalīcijas paplašināšanu ar Zaļo un zemnieku savienību, gan par Lemberga ietekmi valdībā. Par to runāts pat neskatoties uz to, ka politikas procesos var iesaistīties tikai Saeimā ievēlētie vai valdības locekļi.

Pats Lembergs arī pauž pārsteigumu par šādu paniku: “Lembergu demonizē valsts radio, valsts televīzijā, politiskajās sarunās. Pirms diviem gadiem Lembergs esot miris, tagad augšāmcēlies. Ko nu viņa ietekme tagad izmainīs, riski, ļoti lieli riski. Prezidents pārbijies, “Apvienotais saraksts” panikā, Nacionālā apvienība panikā.”

Viņš gan uzsver: “Problēmas ir darba saturā, nevis Lembergā.”

Tāpat politiķis pauda, ka “Kariņš ir skaidri paudis, ka pašreizējā valdība tās tagadējā sastāvā strādā neefektīvi un mīdās uz vietas, kā rezultātā mīdās uz vietas arī tautas attīstība. Līdz ar to būtu loģiski, ka šai valdībai būtu laiks pārstāt strādāt.”

Kā zināms, premjerministrs Krišjānis Kariņš nosaucis vairākus citus iestrēgušus jautājumus, kas neiet uz priekšu un kuru risināšanai viņa ieskatā palīdzētu plašāka koalīcija. “Man galvenais ir koncentrēties uz programmu, uz darbiem, jo man ir viedoklis – ja man jāvelk vezums, man vienkārši vajag tos, kuri palīdzēs to vezumu vilkt,” sacīja Kariņš.

Foto: Valsts kanceleja


1,371 skatījumi

Un Tavas domas par šo?