Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Saslimstība ar Covid-19 Latvijā stabili pieaug

Epidemioloģiskā situācija pasliktinās!

Epidemioloģiskā situācija ar Covid-19 Latvijā diemžēl stabili pasliktinās, vīruss turpina izplatīties. Pēdējo dienu laikā Latvijā ir vērojams saslimstības pieaugums ar Covid-19. Pēdējo septiņu dienu rādītāji atklāj pieaugumu par 10,6%, jeb vidēji vienā dienā tiek atklāti 616 jauni inficēšanās gadījumi.

Arī stacionēto pacientu skaits pakāpeniski turpina pieaugt. Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās nedēļās slimnīcās ārstējas gados jaunāki pacienti, stacionējot vecuma grupās 50-59, 60-69 un 70-79, līdzīga tendence arī intensīvās terapijas nodaļās. Vērtējot pacientu saslimstības smagumu, saglabājas intensīva situācija stacionāros.

Vērtējot pēdējās trīs nedēļas un īpaši šajā nedēļā ikdienas ziņotos augstos inficēšanās gadījumus (28.04 sasniedzot pat 967), epidemioloģiskā situācija ar Covid-19 saslimšanu Latvijā pasliktinās. Tuvojoties svētku dienām, speciālisti atgādina, ka ieviestie drošības pasākumi joprojām ir spēkā ar mērķi novērst saslimstības izplatību. Aicinām ikvienu iedzīvotāju ievērot minētos drošības pasākumus, tādējādi pasargājot sevi un savus līdzcilvēkus no iespējamas inficēšanās.

Gaidāmajās brīvajās dienās ieteicams izvēlēties pastaigas ar ģimeni svaigā gaisā, atturēties no ciemošanās un tikšanās ar citām mājsaimniecībām. Kopēji ievērojot piesardzības pasākumus, spēsim mazināt Covid-19 infekcijas slimības izplatību Latvijā.

 


858 skatījumi

Un Tavas domas par šo?