Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Tuvākajās dienās lielas izmaiņas laika apstākļos nav gaidāmas

Aprīlis iesāksies ar lielākoties mākoņainu un mitru laiku!

Marta beigās ciklonu darbības ietekmē valdīja ziemīgi laikapstākļi. Laiks bija vēss un nokrišņiem bagāts, daudzviet arī sniga. Tuvākajās dienās lielas izmaiņas laika apstākļos nav gaidāmas, vien nākamās nedēļas otrajā pusē laiks pakāpeniski kļūs siltāks.

Piektdien Latviju no rietumiem šķērsos plaša nokrišņu zona, tādēļ teritorijas lielākajā daļā palaikam līs, bet austrumu rajonos nakts otrajā pusē un no rīta arī snigs. Pūšot lēnam vējam, naktī vietām, bet dienā daudzviet sabiezēs migla. Minimālā gaisa temperatūra būs 0…+5°, vien austrumu rajonos gaiss atdzisīs līdz 0…-1°, savukārt dienā gaiss iesils līdz +1…+6°.

Arī sestdien daudzviet gaidāms lietus, kas pakāpeniski pāries sniegā. Atsevišķos rajonos redzamību pasliktinās migla. Lēns vējš pakāpeniski iegriezīsies no ziemeļiem, ziemeļaustrumiem un pastiprināsies līdz mērenam, no rīta un dienā piekrastē brāzmās sasniedzot 15 m/s. Naktī nebūs aukstāk par 0…+2°, bet dienā gaiss iesils līdz +1…+4°, dienvidaustrumu rajonos būs par dažiem grādiem siltāk.

Svētdien nakts gaitā, sākot no ziemeļrietumiem, debesis pakāpeniski skaidrosies. Dienā būs mainīgs mākoņu daudzums, vien austrumu rajonos debesis būs apmākušās. Vēl naktī un no rīta vietām gaidāms sniegs un slapjš sniegs, bet diena aizritēs bez būtiskiem nokrišņiem. Naktī atsevišķos rajonos izveidosies migla. Dominēs mērens ziemeļu vējš, kas piekrastē būs brāzmains. Naktī gaiss atdzisīs līdz 0…-5°, bet maksimālā gaisa temperatūra dienā gaidāma +1…+6° robežās.

Jaunnedēļ gaidāmi līdzīgi laika apstākļi. Debesis lielākoties klās mākoņi, daudzviet atnesot nokrišņus. Pēc šī brīža prognozēm naktī uz otrdienu Latvijai no austrumiem pietuvosies nokrišņu zona, līdz ar to visā valstī snigs. Vietām sniega segas biezums palielināsies par 1-3 cm. Nedēļas sākumā naktīs minimālā gaisa temperatūra gaidāma +1…-4° robežās, un dienās termometra stabiņš nepārsniegs +5° atzīmi. Darba nedēļas otrajā pusē laiks būs sausāks, vien atsevišķos rajonos uzlīs, un gan naktīs, gan dienās pakāpeniski kļūs siltāk.


957 skatījumi

Un Tavas domas par šo?