Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Valainis: Katram politiskajam spēkam jānoliek malā ambīcijas

Valdības veidošanās sarunās – pauze!

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas vadītājs Viktors Valainis intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” pauda, ka “Apvienotais saraksts” koalīcijas sarunās pauzi ņēma Nacionālās apvienības, nevis ZZS dēļ.

“Ja šī pauze ir ar mērķi saprast, kā labāk iekļauties valdībā, tas, protams, ir saprotami. Bet laika rāmis ir tāds, ka ir jāvirzās gana ātri uz priekšu, lai valdības veidošanas process neizveido sarežģījumus, kas varētu atspoguļoties pie budžeta sagatavošanas,” sacīja Valainis.

Viņš uzsvēra: “Mums nav nekādu problēmu strādāt ar “Apvienoto sarakstu”, manuprāt, šī pauze nav ZZS, bet drīzāk NA. Jau valdības veidošanas procesā tika veidoti šie politiskie bloki, kuri nekur nav pazuduši, tie joprojām ir. AS ir jāizdara šī grūtā izvēle, vai lauzt šo bloku.”

Valainis pauda, ka, veidojot valdību, katram politiskajam spēkam jānoliek malā ambīcijas, “mēs esam to izdarījuši, aicinām pārējos to izdarīt un veltīt visu enerģiju darbam, nerunāt par amatiem, bet par darbiem, lai iegūtu ekonomisko izrāvienu un varētu iet uz priekšu”.

Savukārt “Apvienotā saraksta” Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Edgars Tavars sarunā ar LTV “Rīta panorāmu” skaidroja, ka pauze paņemta, jo visa frakcija vēlējās uzklausīt premjera amata kandidāti un viņas redzējumu par nepieciešamajiem lēmumiem.

“Frakcijas kolēģiem un apvienībai kopumā ir objektīva interese dzirdēt Siliņas kundzes redzējumu, viņas prioritātes, vadot šo valdību, tai skatā no tautsaimniecības viedokļa skatoties,” sacīja Tavars.

Foto: Valsts kanceleja


1,099 skatījumi

Un Tavas domas par šo?