Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kariņš: Esmu izlēmis mazāk klausīties visādās muļķībās, kas šobrīd izskan

"Apvienotā saraksta" aicinājums jaunajiem koalīcijas partneriem parakstīt vēl vienu sadarbības memorandu ir muļķības, uzsver Kariņš!

“Apvienotā saraksta” (AS) aicinājums jaunajiem koalīcijas partneriem – “Jaunajai Vienotībai” (JV) un Nacionālajai apvienībai (NA) – parakstīt vēl vienu sadarbības memorandu ir muļķības, LTV raidījumā “Rīta Panorāma” norādīja valdības veidošanas sarunu vadītājs Krišjānis Kariņš (JV).

“Esmu izlēmis mazāk klausīties visādās muļķībās, kas šobrīd izskan. Es esmu piedāvājis un viņi ir pieņēmuši sadarbības memorandu un atbildības sadalījumu. Tagad ir sākts darbs pie valdības deklarācijas. Darīšu visu, lai šis darbs ritētu raitāk uz priekšu,” sacīja Kariņš.

Pēc viņa paustā, AS iekšējie procesi ir nesaprotami:” “Apvienotā saraksta” iekšējie procesi man ir pilnīgi nesaprotami. Vienu dienu runā vienu, otru – citu. Saprotu, ka acīmredzot ir vēlme šobrīd atrast amatus atsevišķiem frakcijas vai partijas biedriem.”

“Cik daudz laika vēl paies, grūti spriest, jo viens no partneriem, “Apvienotais saraksts”, ir visādos veidos vilcinājies un to lietu padarījis nedaudz grūtāku. Pārvarēsim šīs grūtības,” sacīja Kariņš.

Savukārt runājot par viceministru amatiem, Kariņš pauda: “Vai ir jāveido vairāki šie amati, es esmu skeptisks. Tas ir pārtapis lēnām par tādu politisko tirgu. “Jaunā Vienotība” saka – labāk nē. [..] Valdībā valdības vadītājs gribot negribot atbild par visu šā vai tā. Tā darbojas valdība.”

Kariņš uzsvēra: “Kamēr visi runā par niekiem, tikmēr ir lieli procesi valstī, kas mums ir jākārto. Es būšu neatlaidīgs tajā, ka mums ir vienkārši jāvirzās uz priekšu. [..] Ja beigsies šī stīvēšanās, tad mēs varēsim divās trijās nedēļās valdības deklarāciju dabūt gatavu.”

Foto: Valsts kanceleja


1,196 skatījumi

Un Tavas domas par šo?