Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Levitu un Kariņu vairāk par tautu interesē amatu sadale

Tā vietā, lai palīdzētu tautai, tiks dibinātas jaunas ministrijas?

Valsts prezidentu Egilu Levitu un Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu (JV) interesē tikai amati, nevis tauta, norādīja Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) premjera amata kandidāts Aivars Lembergs.

Pēc Lemberga teiktā, tuvākā gada laikā apmēram 2 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju plāno pamest Latviju, par iemeslu minot arvien pieaugošo dzīves dārdzību.

“Tā ir ļoti slikta ziņa, bet kā uz to reaģē prezidents Levits un premjers Kariņš? Ļoti vienkārši – sadibināšot divas jaunas ministrijas – klimata un civilās aizsardzības, un Latvijas tautas aktuālās problēmas būšot atrisinātas. Vai jūs tam piekrītat?” pauda Lembergs.

Jau iepriekš Lembergs pauda, ka gan Kariņu, gan prezidentu Egilu Levitu interesē vienīgi amati: “Un viss pārējais viņiem ir dziļi vienaldzīgs.”

Arī ZZS 14. Saeimā ievēlētie deputāti norādījuši, ka neatbalsta jaunas ministrijas izveidi, ko valdības veidošanas sarunās rosinājis “Jaunās Vienotības” premjerministrs Krišjānis Kariņš, akcentējot, ka papildus krēsls valdībā negarantēs efektīvāku, sabiedrības un valsts interesēs balstītu izpildvaras darbu.

“Jaunas ministrijas izveide būtu tikai nelietderīga līdzekļu šķērdēšana, kas nav pieļaujams, īpaši situācijā, kad energokrīzes apstākļos ne tikai iedzīvotājiem, bet arī valsts pārvaldei ir jāmeklē iespējas ietaupīt. Pie valdības galda ir nepieciešams nevis jauns krēsls, bet spēcīgs vadītājs un profesionāla komanda,” uzsver ZZS jaunievēlētie deputāti.

Foto: F64


1,416 skatījumi

Un Tavas domas par šo?