Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Kariņš nodemonstrējis kārtējo nolaidību un neizdarību

Latvijas valdība esot gatava karam, kaut gan patiesībā nav gatava pat ziemas laikapstākļiem!

Latvijas valdība esot gatava karam, kaut gan patiesībā nav gatava pat ziemas laikapstākļiem, uzskata Ventspils pilsētas domes deputāts Aivars Lembergs.

Viņš norādīja, ka šonedēļ “plosījās stihija, kā rezultātā nefunkcionēja valsts stratēģiskā infrastruktūra, ceļi netika ne kopti, ne tīrīti, nemaz nerunājot par lauku ceļiem.” “Nebija raķešu trieciens – bija nolaidība un neizdarība,” piebilda politiķis.

“Kāpēc netika piesaistīta privāta tehnika ceļu tīrīšanā? Grūti bija noslēgt līgumus, būt gatavībā? Jāgaida karš? Kur tad tie slavenie droni ar termo kamerām, lai varētu kontrolēt, kur kāds pa nakti iestrēdzis un varbūt viņam vajag palīdzību? Kur tad tā slavenā tehnika, lai aizbrauktu un izpestītu cilvēkus no nelaimes? Mēs gaidām karu? Kariņ, kur tad ir tā slepenā ārkārtas komisija? Jūs gaidāt karu, bet jūs neesat gatavi ārkārtas situācijai un problēmas risināšanai,” ass savos izteikumos bija Lembergs.

Viņš norādīja uz to, ka laikapstākļu dēļ bija pat paralizēti valsts ceļi, pat ceļš Rīga-Ventspils bija mazlietojams: “Jums pietrūkst tehnikas? Zemniekiem tehnika ir, būvniekiem tehnika ir. Cik tad tā darba viņus iesaistīt?”

Runājot par Kariņu, Lembergs uzsvēra: “Jums bija 12 stundas sagatavoties, bet jūs gulējāt pie sievas sāniem, nevis rūpējāties par valsti. Jūs gatavojoties karam, kaut gan patiesībā gatavojoties mukšanai prom no Latvijas. Kauns un negods, Kariņ!”

Foto: F64


1,270 skatījumi

Un Tavas domas par šo?