Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Valdošā koalīcija ar Kariņu un Levitu priekšgalā nerīkojas Latvijas nacionālās drošības interesēs

Vai krievu valodas aizliegums sabiedriskajos medijos nedraud ar propagandas kanālu izmantošanas pieaugumu?

Ventspils pilsētas domes deputāts Aivars Lembergs skeptiski vērtē ieceri par radio un televīzijas raidījumiem tikai latviešu valodā, paužot bažas, ka tas varētu novest pie Krievijas televīzijas kanālu pieprasījuma.

“Valdošā koalīcija ar Krišjāni Kariņu priekšgalā, Levita atbalstīta, ir iesniegusi grozījumus likumā, kurā paredzēts, ka valdības radio un televīzijā raidījumi krievu valodā vairāk nebūs. Mērķis tam ir viens – lai tos, kuriem dzimtā valoda ir krievu, un kuri labāk saprot un vairāk runā krievu valodā, izolētu no Latvijas informatīvās telpas, viņus novirzot uz austrumu informatīvo telpu,” izteicās politiķis.

Pēc Lemberga teiktā, tas neatbilst Latvijas nacionālās drošības interesēm: “Mērķis ir aizvien vairāk sašķelt Latvijas sabiedrību, padziļinot Latviju kā divkopienu valsti, radot iekšēju spriedzi un nedrošību.”

“Kāpēc šādu politiku atbalsta Levits, Kariņš un valdošā koalīcija? Kādu pasūtījumu viņi izpilda? Viņi izpilda Latvijai nedraudzīgu pasūtījumu. Vai tādi drīkst būt pie varas? Tāds ir jautājums,” izteicās politiķis.

Foto: F64


948 skatījumi

Un Tavas domas par šo?