Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Siliņa nesaprot “drēbi” nevienā jomā

Siliņa runā, runā, bet neko nepasaka – uzskata Lembergs!

Premjere Evika Siliņa runā, runā, bet neko nepasaka, intervijā “Nra.lv sarunas” sacīja partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Komentējot premjerministres Evikas Siliņas Minhenes konferencē pausto, ka sabiedrotajām valstīm jārīkojas ātri un izlēmīgi, lai stiprinātu savu drošību, Lembergs norādīja: “Vai viņa ir sagatavojusi valstī visu nepieciešamo, lai mēs varam ātri rīkoties? Iedomājieties, žogu grasās pabeigt 2025. gadā, lai no Krievijas nevar ienākt… Vilki? Mežacūkas un staltbrieži? Bet, ja staltbriedim otrā pusē būs govs, kas meklējas, tad viņš to žogu iznīcinās.”

“Un tā ir tā lielā gatavība, kādā mēs aizstāvēsimies, ko Siliņa aizveda uz Minhenes konferenci! Vai mums ir kāda pretgaisa aizsardzības sistēma? [..] 2014. gadā bija Krimas notikumi. Cik gadu ir pagājis? Nu labi, tur nav viena pati Siliņa vainīga,” komentēja politiķis.

Tāpat Lembergs uzsvēra: “Jautājums ir, ko valdība grib sasniegt. Pašlaik tā velkas līdzi notikumiem tikpat kā jebkurā jomā – vai tā ir aizsardzība, vai tās ir iekšlietas vai ekonomika. Latvijas valdība nevirza notikumus ne nacionālā, ne starptautiskā līmenī. Kamēr tā peld pa ūdens virsmu un negrimst, tikmēr neko labu izdarīt nevar. Šī valdība, kā to vada Siliņa, nav spējīga ne tikai panākt Zviedriju sociālekonomiskā attīstībā, bet nepanāks arī Igauniju un Lietuvu. Tur jābūt citam uzstādījumam, citam redzējumam.”

Foto: Valsts kanceleja


1,221 skatījumi

Un Tavas domas par šo?