Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Mani aiz matiem izvilka ārā no mašīnas un nometa pie zemes!” Taksista rīcība šokē

Taksists atteicās pārslēgt Krievijas himnu!

Sociālajos tīklos plašu rezonansi izraisījis video, kurā redzams, ka taksists aiz matiem izvilka sievieti no taksometra.

Kā stāsta pati ieraksta autore, vakar, lai nokļūtu mājās, izsaukusi “Bolt” taksometru. Konflikts sakās, kad jaunā sieviete jau atradās taksometrā.

“Šoferim mašīnā skanēja krievu himna, ko palūdzu pārslēgt un šoferis uz manu lūgumu nereaģēja. Pēc tam sāka skanēt cita krievu dziesma, kuru vēlreiz palūdzu, lai izslēdz vai pārslēdz dēļ pašreizējās situācijas Ukrainā nevēlos to klausīties. Tālāk šoferis krieviski man teica, ka tā ir viņa mašīna un tur ir tikai viņa noteikumi. Es atbildēju, ka esmu klients un vēlos, lai mūzika tiktu izslēgta vai pārslēgta. Taksists man pateica: Иди Нахуи! Apstājās pie Māras dīķa, izkāpa no mašīnas, atvēra aizmugurējās durvis, kur sēdēju es un mani aiz matiem izvilka ārā no mašīnas un nometa pie zemes, ” norāda sieviete.

Jaunā sieviete paspējusi nofilmēt brīdi, kad taksometra šoferis aiztaisa durvis un dodas prom: “Paldies puisim, kurš brauca garām un redzēja, ka piecēļos un raudu, paprasīja, kas man ir noticis un aizveda mani mājās. Draugi, esiet uzmanīgi. Vēlos padalīties ar attiecīgo taksi, lai jūs ar šo vīrieti nekāptu vienā auto.”


2,586 skatījumi

Un Tavas domas par šo?