Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Veselības ministre: Pacientu evakuācija no Jēkabpils reģionālās slimnīcas bija ļoti svarīga mācību stunda

Šī nedēļas nogale bija ļoti liela pārbaude mūsu dienestiem un Jēkabpils slimnīcas vadībai!

Nedēļas nogalē no Jēkabpils reģionālās slimnīcas plūdu apdraudējuma dēļ notikusī pacientu evakuācija bija ļoti svarīga mācību stunda, uzskata veselības ministre Līga Meņģelsone.

Šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” Meņģelsone pauda, ka “šī nedēļas nogale bija ļoti liela pārbaude mūsu dienestiem un Jēkabpils slimnīcas vadībai attiecībā uz to, cik gatavi esam šādai situācijai. Secinājums ir – šāda mēroga evakuācija slimnīcai notika mierīgi, līdzsvaroti un laikus. Ja piektdien [Jēkabpils slimnīcā] bija 138 dažāda līmeņa smaguma pakāpes pacienti, šobrīd tie ir četri. Tā bija ļoti svarīga mācībsstunda, ko izanalizēsim. Labs piemērs, kā dienesti sadarbojas ar pašvaldību un zemessargiem, visas sistēmas strādā ļoti labi.”

Pēc viņas teiktā, šodien tiks lemts, kā [Jēkabpils reģionālajā slimnīcā] atjaunot hospitalizāciju: “Tas, protams, ir atkarīgs no dienestiem un pašvaldības lēmuma, kāda ir situācija ar dambi.”

Kā zināms, kopš sestdienas rīta, kad Daugavā pie Jēkabpils ūdens līmenis sasniedza augstāko atzīmi pēdējās desmitgadēs, tas pazeminājies par 68 centimetriem.

Foto: Valsts kanceleja


959 skatījumi

Un Tavas domas par šo?