Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Vēstnieks: Krievijā publiski izskan aicinājumi uz genocīdu pret ukraiņu tautu

Krievijā ir acīmredzams latentais revanšisms!

Krievijā ir acīmredzams latentais revanšisms, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Latvijas vēstnieks Krievijā Māris Riekstiņš.

“Krievijā vienota viedokļa šobrīd nav. Ja no Aizsardzības ministrijas dzirdam tādus nepārliecinošus skaidrojumus, ka tas, kas notika Harkivas apgabalā, esot vienkārši karaspēka pārgrupēšanās un tas nav nekāds zaudējums, tad Kremlis šobrīd vispār klusē. Savukārt propagandas kanālos parādās dažādas balsis, tiek runāts par kļūdām, par to, ka armija netiek galā ar saviem pienākumiem, tiek aicināts meklēt vainīgos. Bet vienlaicīgi izskan arī agresīvi aicinājumi vispārējai mobilizācijai,” sacīja Riekstiņš.

Pēc viņa teiktā, šie mēneši publiskajā Krievijas diskusijā parādījuši to, ka tas latentais revanšisms tomēr ir bijis pietiekami liels Krievijā, jo daudzi cilvēki nekautrējas publiski tiešām aicināt uz pasākumiem, kurus nevar citādi kvalificēt kā genocīdu, Ukrainas iznīcināšanu.

“Pret aptaujām, kas tiek organizētas Krievijā, jāizturas ar piesardzību, jo to veicēji apliecina, ka ap 85%, kas tiek uzrunāti piedalīties, nevēlas to darīt. Līdz ar to aptaujāti tiek cilvēki ar pārliecinātu viedokli vai arī tie, kas saka to, ko no viņiem sagaida,” uzsvēra Riekstiņš.

Vienlaikus vēstnieks atzina, ka pašlaik Krievijas iekšienē nekas neliecina par kāda dumpja iespējamību.


936 skatījumi

Un Tavas domas par šo?