Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Bijušais NBS komandieris: Militārais “konflikts” Ukrainā kļūst ilglaicīgs

Tas saistīts arī ar tuvojošos ziemu, kas ierasti ir diezgan sarežģīts gadalaiks kaujas darbību īstenošanai!

Ziemā karā Ukrainā iestāsies “klusuma brīdis” jaunu teritoriju ieņemšanā, šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” sacīja bijušais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris, atvaļinātais ģenerālmajors Juris Maklakovs.

“Situācija kara frontē ar katru dienu kļūst sarežģītāka un sarežģītāka. Jauni šķēršļi neļauj konfliktu atrisināt miera vai pārrunu diplomātiskā veidā. Zvērības Izjumā, kurām visa pasaule kļūst par liecinieku, kas notiek tajās teritorijās, kuras okupē Krievija,” sacīja Maklakovs.

Pēc viņa teiktā, pašpasludinātās “republikas” ziņojušas par referendumu: “Krievija meklē jaunu veidu, kā varētu piesaistīt sev spēkus šai cīņai, lai veiktu mobilizāciju, jo resursi izsīkst, nepieciešamas darbības, lai nostiprinātos šajās pozīcijās, pēc Krievijas domām.”

Viņš norādīja, ka militārais “konflikts” Ukrainā kļūst ilglaicīgs, un sagaidāms, ka tā atrisināšanai nepieciešamais laiks būs pietiekami ilgs un sarežģīts.

“Rietumu atbalsts ir devis savus panākumus, domāju, ka līdzīgs atbalsts arī nākotnē būs nepieciešams. Kā redzam, šim atbalstam jābūt pietiekami lielam, tāpēc baidāmies, ka ziemā tas varētu apsīkt. Karadarbības gaita apliecina, ka Rietumi joprojām gatavi atbalstīt,” pauda bijušais NBS komandieris.

“Ukraina uzsākusi aktīvu darbību, kas ir labs rādītājs, diezgan veiksmīgi austrumu frontē. Dienvidu frontē, Zaporižjas un Hersonas apgabalā, ir diezgan spēcīgi nocietinājumi, tas prasīs kādu laiku, lai virzītos un gūtu panākumus, bet esmu pārliecināts, ka tie būs,” piebilda Maklakovs.


929 skatījumi

Un Tavas domas par šo?