Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs par Kariņa atteikšanos no diskusijas: Viņš vienkārši ir gļēvulis

Kariņš atteicies no priekšvēlēšanu debatēm, uz kurām uzaicināts arī Lembergs!

Sabiedrībā plašu rezonansi izsaukusi premjerministra Krišjāņa Kariņa (JV) atteikšanās piedalīties priekšvēlēšanu debatēs. “Jaunās Vienotības” valde lēmusi atteikt dalību tajās priekšvēlēšanu debatēs, uz kurām plānots aicināt Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) premjera amata kandidātu Aivaru Lembergu. Pats Lembergs šādu rīcību dēvē par gļēvulību.

“Ja politiķiem nav ko citu teikt, tad viņi piesauc Lembergu,” izteicās politiķis, norādot uz to, ka arī Kariņš paziņoja, ka priekšvēlēšanu debatēs nediskutēs ar Lembergu.

“Un pareizi viņš dara – viņš ir gļēvs un viņam faktiski nav ko atbildēt un nebūtu ko pateikt pret argumentiem, kuri ir jebkura Latvijas iedzīvotāja rīcībā,” sacīja Lembergs.

Tā vietā Kariņš labprātāk izvēloties formātu, “kur viņam paklausīgi žurnālisti, kurus finansē valdība, uzdod viņam vajadzīgus jautājumus un viņš var atbildēt to, ko viņš uzskata sev par izdevīgu un tādā veidā dzīvot lokālā komfortā.”

Pēc Lemberga teiktā, tas esot ļoti raksturīgi arī Lukašenko un Putinam, kuri arī atsacījušies diskutēt ar opozīciju: “Tā ir viegli radīt sev komfortu, bet tā tiek radīts arī atrāviens no tautas un reālām vajadzībām.”

Savukārt vērtējot Krišjāni Kariņu kā premjeru, Lembergs norādīja, ka “viņš ir pratis sasniegt savu galveno mērķi – noturēties par premjeru četrus gadus,” taču tādējādi “Kariņš ir upurējis Latvijas nācijas un Latvijas tautas intereses.”

“Amats, krēsls, alga, mašīna un sekretāre, pieņemšanas un braukāšanas nevar būt pašmērķis valdības vadītājam. Faktiski tāds klauns kā bija Kariņš – tādi nav bijuši visā neatkarības laikā,” piebilda ZZS premjera amata kandidāts.

Foto: F64


1,171 skatījumi

Un Tavas domas par šo?